فیلم ایرانی زن دوم

امتیاز:
مزخرفبدمتوسطخوبعالی (2 رای)
Loading...

تماشای آنلاین و دانلود فیلم ایرانی زن دوم

پخش آنلاین فیلم

مهتاب و بهرام زندگی ساده و عاشقانه ای دارند اما ناگهان با رسیدن خبری گرفتار بحران میشوند. آدم هایی از گذشته فراموش شده وارد زندگی شان میشوند و رویدادهایی را به میان می اورند که مهتاب و بهرام به کلی فراموشش کرده اند. اما هر یک تعریفی متفاوت از عشق و حقیقت با خود اورده اند. حادثه در کمین است و بر زندگی ساده ایشان سایه انداخته است. بهرام و مهتاب در موقعیت انتخابی دشوار قرار میگیرند . انتخاب میان خود و دیگری، انتخاب بین عشق و خودخواهی، انتخاب بین خواست و ناخواستن …

زندگی عاشقانه مهتاب و بهرام با رسیدن خبری به بحران كشیده می شود. آدم هایی از گذشته فراموش شده هر كدام پا به ماجرا می گذارند كه هر یك تعریفی دیگر از عشق و حق، با خود آورده اند.حادثه، بر همه چیز سایه می اندازد وآنها، در موقعیتی سخت قرار می گیرند.

لینک دانلود مستقیم

با کلیک بر روی لینک زیر، می توانید این فیلم را از یوتیوب دانلود نمایید

توجه داشته باشید که این فیلم بر روی سرور یوتیوب قرار دارد و توسط وبسایت «بابک فیلم» بازبینی نشده است و این احتمال وجود دارد که به صورت سانسور شده و یا حتی با عنوانی مغایر با عنوان اصلی فیلم، معرفی شده باشد. اگر مایل به تماشای فیلمهای بدون سانسور هستید، توصیه می شود که به بخش فیلمهای دوبله بدون سانسور سایت مراجعه نمایید.

همچنین برای فیلمهای بیشتر در یوتیوب، می توانید از اینجا مشترک کانال بابک فیلم شوید.